Spillested

Lo-Skolen Helsingør
 Gl. Hellebækvej 70 
3000 Helsingør


Priser:
Enkeltværelse med morgenmad 570 kr.
Enkelktværelse med fuld pension 900 kr.
Dobeltværelse pr person med morgenmad 345 kr.
Dobbeltværelse pr. person med fuld Pension 675 kr.
Med sin unikke placering midt mellem skov og strand er spillestedet en attraktion i sig selv! 

Bemærk ved betaling med udenlandsk udstedte kort på spillestedet tillægges gebyr.

Læs mere 
Se Billeder

Bestil værelse her

Online betaling
Tabel
Klik på en spiller for detaljer / click on a player for details.
Kvartfinale 1 - ØresundsalenRatingELO1234567PoPl
1  1.Krzysztof Bulski 2392-
8
2
3
4
5
6
7
3
2  1.Jakob Aabling-Thomsen -2344
7
1
8
3
4
5
6
27
3  1.Marcin Tazbir 2500-
6
7
1
2
8
4
5
44-5
4  1.Emanuel Berg -2610
5
6
7
1
2
3
8
52
5  2.Rasmus Skytte 24002400
4
8
6
7
1
2
3
44-5
6  2.Tom PetriPetersen 22802310
3
4
5
8
7
1
2
08
7  2.Michael Rølvåg -2196
2
3
4
5
6
8
1
36
8  2.Alexey Dreev -2660
1
5
2
6
3
7
4
1
-

Kvartfinale 2 - ØresundsalenRatingELO1234567PoPl
1  1.Roger Magnusson 20292026
8
2
3
4
5
6
7
17
2  1.Christian Jepson 24452376
7
1
8
3
4
5
6
62
3  1.Jon Ludvig Hammer -2583
6
7
1
2
8
4
5
1
4  1.Henrik Lidberg 22702240
5
6
7
1
2
3
8
44
5  2.Johnni Veng 22502250
4
8
6
7
1
2
3
35-6
6  2.Peter Skovgaard 2250-
3
4
5
8
7
1
2
3
7  2.Joachim Thomassen -2300
2
3
4
5
6
8
1
08
8  2.Kristen Schmidt 22692281
1
5
2
6
3
7
4
35-6
-

Gruppe 3 (3erne) - ØresundssalenRatingELO1234567PoPl
1  3.Andreas Wiwe 2233-
8
2
3
4
5
6
7
51-3
2  3.Hans Nilsson 1932-
7
1
8
3
4
5
6
7
3  3.Johan Franzén 21142095
6
7
1
2
8
4
5
35-6
4  3.Jon Kristian Haarr -2110
5
6
7
1
2
3
8
08
5  3.Karsten Rasmussen -2400
4
8
6
7
1
2
3
51-3
6  3.Mads Hansen 20682079
3
4
5
8
7
1
2
4
7  3.Magnus Lindhe 2161-
2
3
4
5
6
8
1
51-3
8  3.Peter Petkovic 21002149
1
5
2
6
3
7
4
35-6
-

Gruppe 4 (4erne) - ØresundssalenRatingELO1234567PoPl
1  4.Casper Dahl Rasmussen 23832373
8
2
3
4
5
6
7
61-2
2  4.Kristoffer Madland -2017
7
1
8
3
4
5
6
08
3  4.Magnus Eriksson 2160-
6
7
1
2
8
4
5
7
4  4.Michael Agermose Jensen -2000
5
6
7
1
2
3
8
4
5  4.Nivolaj Brondt Pedersen -2025
4
8
6
7
1
2
3
35-6
6  4.Ola Bengtsson 20102050
3
4
5
8
7
1
2
43
7  4.Peter Brondt Pedersen 2119-
2
3
4
5
6
8
1
35-6
8  4.Sigfred Haubro 2050-
1
5
2
6
3
7
4
61-2
-

Gruppe 5 (5erne) - ØresundssalenRatingELO1234567PoPl
1  5.Alex Ian Nisbet 1700-
8
2
3
4
5
6
7
71
2  5.Dominik Danielsson 19241621
7
1
8
3
4
5
6
34-5
3  5.Erik Rune Egede Andersen 2050-
6
7
1
2
8
4
5
27
4  5.Ib Hother Andersen 21132167
5
6
7
1
2
3
8
6
5  5.Jacob Carstensen -2365
4
8
6
7
1
2
3
3
6  5.Lennart Jönsson 20322082
3
4
5
8
7
1
2
08
7  5.Nikolai Skousen 22642286
2
3
4
5
6
8
1
62
8  5.Tobias Roastgaard 20542049
1
5
2
6
3
7
4
34-5
-

Gruppe 6 (6erne) - C13RatingELO1234567PoPl
1  6.Bergit Brendel -2046
8
2
3
4
5
6
7
½7-8
2  6.Jan Mose Nielsen 20502115
7
1
8
3
4
5
6
61
3  6.Kent a¨ngskov 2250-
6
7
1
2
8
4
5
53
4  6.Kurt Hollesen 19942006
5
6
7
1
2
3
8
45
5  6.Marie Frank 20002000
4
8
6
7
1
2
3
4
6  6.Martin Reib Petersen 19161987
3
4
5
8
7
1
2
26
7  6.Peter E Olsen 22172240
2
3
4
5
6
8
1
2
8  6.Sietske Greeuw 19731968
1
5
2
6
3
7
4
½7-8
-

Gruppe 7 (7erne) - C13RatingELO1234567PoPl
1  7.Bengt Wihlborn -1939
8
2
3
4
5
6
7
6
2  7.Eva Jiretorn -2150
7
1
8
3
4
5
6
2-3
3  7.Guttorm Andersen 15881794
6
7
1
2
8
4
5
7
4  7.Jacob Kaaber 21522184
5
6
7
1
2
3
8
2-3
5  7.Sigurd Justinussen 1942-
4
8
6
7
1
2
3
34-5
6  7.Sixten Maximillian Thestrup 18791915
3
4
5
8
7
1
2
71
7  7.Torill Skytte 19201920
2
3
4
5
6
8
1
34-5
8  12.Pål Molversen 1000-
1
5
2
6
3
7
4
08
-

Gruppe 8 (8erne) - C13RatingELO1234567PoPl
1  8.Aage Søndergård Nielsen 18511921
8
2
3
4
5
6
7
35-7
2  8.Aksel Hanen 17591835
7
1
8
3
4
5
6
35-7
3  8.Erik Botheim 1000-
6
7
1
2
8
4
5
18
4  8.Herluf Hansen -2071
5
6
7
1
2
3
8
2-3
5  8.Jacob Hein 13011593
4
8
6
7
1
2
3
2-3
6  8.Jimmy Lönn 2043-
3
4
5
8
7
1
2
35-7
7  8.Martin Haubro 17821855
2
3
4
5
6
8
1
51
8  8.Sejfo Agovic 1801-
1
5
2
6
3
7
4
44
-

Gruppe 9 (9erne) - C13RatingELO1234567PoPl
1  9.Birk Anders Rølvåg -1905
8
2
3
4
5
6
7
2
2  9.Esad Kahriman 1754-
7
1
8
3
4
5
6
3-4
3  9.Herborg Hansen -1832
6
7
1
2
8
4
5
7
4  9.Lasse Holst 1411-
5
6
7
1
2
3
8
6
5  9.Mattis Olofsson-Dolk 1683-
4
8
6
7
1
2
3
61
6  9.Muharem Fejzic 1564-
3
4
5
8
7
1
2
35
7  9.Søren Nygaard 1663-
2
3
4
5
6
8
1
½8
8  9.Tom Rydstrøm 1610-
1
5
2
6
3
7
4
3-4
-

Gruppe 10 (10erne) - B21RatingELO1234567PoPl
1  10.Eirik Moltu 1000-
8
2
3
4
5
6
7
7-8
2  10.Klavs Mackeprang 1573-
7
1
8
3
4
5
6
43
3  10.Markus Torgersen 1000-
6
7
1
2
8
4
5
35-6
4  10.Per Jacobsen 14721711
5
6
7
1
2
3
8
2
5  10.Steen Jensen 1608-
4
8
6
7
1
2
3
61
6  10.Thomas Wasenius 1199-
3
4
5
8
7
1
2
7-8
7  10.Thorbjörn Palm 1523-
2
3
4
5
6
8
1
35-6
8  10.Torsten Sundgaard Christiansen 1678-
1
5
2
6
3
7
4
4
-

Gruppe 11 (11erne) - B21RatingELO12345PoPl
1  11.Carl Emil Falbe-Hansen 1700-
6
2
3
4
5
41-2
2  11.Eirik Thorbjørnsen 1000-
5
1
6
3
4
15-6
3  11.Lars Moltu 1000-
4
5
1
2
6
4
4  11.Sherington Amarapala 1148-
3
6
5
1
2
41-2
5  11.Tore-Inge Bratteteig 1309-
2
3
4
6
1
3
6Danmark FM Spielfrei 22572321
1
4
2
5
3
15-6
-

Gruppe 12 (12erne) - B21RatingELO1234567PoPl
1  12.Spielfrei -999
8
2
3
4
5
6
7
01-8
2  12.Spielfrei 999-
7
1
8
3
4
5
6
01-8
3  12.Spielfrei 999-
6
7
1
2
8
4
5
01-8
4  12.Spielfrei 999-
5
6
7
1
2
3
8
01-8
5  12.Spielfrei 999-
4
8
6
7
1
2
3
01-8
6  12.Spielfrei 999-
3
4
5
8
7
1
2
01-8
7  12.Spilfrei 999-
2
3
4
5
6
8
1
01-8
8  7.Morten Nielsen 18982006
1
5
2
6
3
7
4
01-8
-

Time = 0,171

Opdateret: 24-05-2019 20:55

DHTML Menu By Milonic JavaScript