4. række, junior12345PoMPPl
1
 BMS 6
Mandag 18.00
 
2
2
8-11
3
3
25-11
4
17-1
5
1
3-2
6
21-2
   
2
 Amager 3
Tirsdag 18
 
1
2
8-11
6
2
23-11
3
3
18-1
4
31-1
5
2
22-2
   
3
 Taastrup 4
Torsdag 1815
 
5
1
11-11
1
1
25-11
2
1
18-1
6
3
3-2
4
0
24-2
   
4
 ØBRO 4
Mandag 19.00
 
6
3
11-11
5
4
22-11
1
17-1
2
31-1
3
4
24-2
   
5
 Brønshøj 5
Torsdag 19.00
 
3
3
11-11
4
0
22-11
6
3
20-1
1
3
3-2
2
2
22-2
   
6
 Odysseus 4
Torsdag 19.30
 
4
1
11-11
2
2
23-11
5
1
20-1
3
1
3-2
1
½
21-2
   

 Brønshøj 5 
 Individuelle scorer 

1

2

3

4

5

I alt%RoRn
1  Mikael Staugaard Meiling  0010     
2 William Kronbæk 10110    
3 Hans Jørgen Hansen 10111    
4 Andreas Skriver Olsen 1 010    
R Louis Bjerrum Christiansen  0  1    
R          
R          
R          
 3 332   


1. BMS 6     Mandag 18.00
Tapeten Magleparken 5, 1 sal 2750 Ballerup
Holdleder: Poul Munk, 61552822, munk2760@youmail.dk
1 Michael Alexandersen Poulsen 2 Nicolai Kistrup 3 Martin Jessen 4 Holger Danielsen
2. Amager 3     Tirsdag 18
Idræts- og Kulturhuset i Holmbladsgade, Holmbladsgade 71, 2300 København S

Holdleder: Kim Larsen, 22546917, amskim@live.dk
1 Julie Larsen 2 Jacob Rudloff 3 Simon Jehn 4 Daniel Isbrand
3. Taastrup 4     Torsdag 1815
Taastrup Medborgerhus Taastrup Hovedgade 71 2630 Taastrup
Holdleder: Jan Mose Nielsen, 22186120, jan_mose@hotmail.com
1 Magnus Bernskov 2 Victor Birk Wandahl 3 Sigurd Lumholdt Riber 4 Peter Langgard Pedersen
4. ØBRO 4     Mandag 19.00
Rosenvængets Alle 31, kld. 2100 København Ø
Holdleder: Martin Reib Petersen, 20741705, martin_reib_petersen@hotmail.com
1 Gabriel Gyaljen 2 Samuel May 3 Noah Saugmann 4 Jacob Wielandt Jensen
5. Brønshøj 5     Torsdag 19.00
Frederiksundsvej 118 A 2700 Brønshøj
Holdleder: Asger Paaske, 2124 0076, asgerpaaske@live.dk
1 Mikael Staugaard Meiling 2 William Kronbæk 3 Hans Jørgen Hansen 4 Andreas Skriver Olsen
6. Odysseus 4     Torsdag 19.30
Frødings Alle 8 A 2860 Søborg
Holdleder: Michael Marshall, 20 77 96 02, mom379@hotmail.com
1 Alexander Fadhil 2 Joachim Duschek 3 Asger Wulf 4 Thomas Brandt
HUSK!
Resultatet af en holdkamp skal indberettes af den arrangerende klub via KSU's hjemmeside senest dagen efter kampaftenen
Turneringen er røgfri
Sluk mobiltelefonen