Spiller detaljer


player
Bo Brandstrup
KlubMusik
Points6
Rating
 % score86 %
 Avgerage1791
 Rating1841
 Præstation2087
 We3,9
 Ny Rating1904
ELO
 ELO1984
 Average1977
 % score83 %
 K-faktor*15
 We*3,14
 Ny Elo*2012
RundeModstanderFarveRatingEloResultatDK WeELO We
117. Jørn Elton JensenHvid1480010,90
211. Bjarne Meldgaard HenriksenSort1705185710,680,67
31. Lars AndersenHvid2051212210,230,32
42. Flemming Haupt HansenHvid1985206900,310,4
58. Verner ChristensenSort1726196810,660,53
63. Thomas NielsenSort1868193110,460,6
710. Ole Illum TruelsenHvid1723191910,660,62
   1791197763,93,14

Partier / Games


(*) values are estimated values / (*) værdier er tilnærmede

Bemærk venligst at ovenstående beregninger endnu ikke er verificeret, der er tale om ny funktionalitet og det er endog meget muligt der er fejl i beregningerne, så snart jeg har fået verificeret de anvendte formler fjernes denne besked igen.
Webmasteren
Copyright 2005-2008 Københavns Skak union.      DHTML Menu By Milonic JavaScript Kontakt : webmaster@ksu.dk | formand@ksu.dk