Spiller detaljer


player
Edward Schicker
KlubHerlev
Points0
Rating
 % score0 %
 Avgerage1414
 Rating1000
 Præstation-
 We0,61
 Ny Rating1000
Ingen FIDE ELO rating
RundeModstanderFarveRatingEloResultatDK WeELO We
113. Bo RasmussenHvid1632000,01-
219. Søren PoulsenSort1443000,06-
321. Frank DestingHvid1394000,08-
422. Willads VilladsenSort1360000,1-
525. Mogens JuulHvid1254000,19-
623. Frank LaursenSort1341000,12-
717. Jørn Elton JensenHvid1480000,05-
   1414-00,6-

Partier / Games


(*) values are estimated values / (*) værdier er tilnærmede

Bemærk venligst at ovenstående beregninger endnu ikke er verificeret, der er tale om ny funktionalitet og det er endog meget muligt der er fejl i beregningerne, så snart jeg har fået verificeret de anvendte formler fjernes denne besked igen.
Webmasteren
Copyright 2005-2008 Københavns Skak union.      DHTML Menu By Milonic JavaScript Kontakt : webmaster@ksu.dk | formand@ksu.dk