Spiller detaljer


player
Mogens Juul
KlubHerlev
Points2,5
Rating
 % score42 %
 Avgerage1359
 Rating1254
 Præstation1294
 We2,28
 Ny Rating1263
Ingen FIDE ELO rating
RundeModstanderFarveRatingEloResultatDK WeELO We
112. Steen G. NielsenSort16980½0,06-
214. Erling KamHvid15521600-
318. Søren BangSort1464000,23-
424. Jonbert JensenHvid1296168400,44-
526. Edward SchickerSort1000010,81-
622. Willads VilladsenHvid1360010,36-
723. Frank LaursenSort1341000,38-
   1359-2,52,3-

Partier / Games


(*) values are estimated values / (*) værdier er tilnærmede

Bemærk venligst at ovenstående beregninger endnu ikke er verificeret, der er tale om ny funktionalitet og det er endog meget muligt der er fejl i beregningerne, så snart jeg har fået verificeret de anvendte formler fjernes denne besked igen.
Webmasteren
Copyright 2005-2008 Københavns Skak union.      DHTML Menu By Milonic JavaScript Kontakt : webmaster@ksu.dk | formand@ksu.dk