Spiller detaljer


player
Jonbert Jensen
KlubAS04
Points3
Rating
 % score43 %
 Avgerage1526
 Rating1296
 Præstation1469
 We1,7
 Ny Rating1355
ELO
 ELO1684
 Average1881
 % score0 %
 K-faktor*15
 We*0,49
 Ny Elo*1677
RundeModstanderFarveRatingEloResultatDK WeELO We
111. Bjarne Meldgaard HenriksenHvid1705185700,080,27
217. Jørn Elton JensenSort1480010,260
37. Kenneth Møller NielsenHvid1776190500,050,22
425. Mogens JuulSort1254010,560
516. Hans G. RasmussenSort1480000,260
618. Søren BangHvid1464010,280
715. Finn MadsenHvid1525000,210
   1526188131,70,49

Partier / Games


(*) values are estimated values / (*) værdier er tilnærmede

Bemærk venligst at ovenstående beregninger endnu ikke er verificeret, der er tale om ny funktionalitet og det er endog meget muligt der er fejl i beregningerne, så snart jeg har fået verificeret de anvendte formler fjernes denne besked igen.
Webmasteren
Copyright 2005-2008 Københavns Skak union.      DHTML Menu By Milonic JavaScript Kontakt : webmaster@ksu.dk | formand@ksu.dk