Spiller detaljer


player
Willads Villadsen
KlubHerlev
Points1
Rating
 % score14 %
 Avgerage1406
 Rating1360
 Præstation1097
 We3,07
 Ny Rating1268
Ingen FIDE ELO rating
RundeModstanderFarveRatingEloResultatDK WeELO We
19. Viggo LomborgHvid1726186700,1-
215. Finn MadsenSort1525000,28-
317. Jørn Elton JensenHvid1480000,34-
426. Edward SchickerHvid1000010,9-
518. Søren BangSort1464000,36-
625. Mogens JuulSort1254000,64-
721. Frank DestingHvid1394000,45-
   1406-13,05-

Partier / Games


(*) values are estimated values / (*) værdier er tilnærmede

Bemærk venligst at ovenstående beregninger endnu ikke er verificeret, der er tale om ny funktionalitet og det er endog meget muligt der er fejl i beregningerne, så snart jeg har fået verificeret de anvendte formler fjernes denne besked igen.
Webmasteren
Copyright 2005-2008 Københavns Skak union.      DHTML Menu By Milonic JavaScript Kontakt : webmaster@ksu.dk | formand@ksu.dk