Spiller detaljer


player
Søren Bang
KlubHerlev
Points2
Rating
 % score33 %
 Avgerage1427
 Rating1464
 Præstation1302
 We3,38
 Ny Rating1401
Ingen FIDE ELO rating
RundeModstanderFarveRatingEloResultatDK WeELO We
15. Bjørn RasmussenHvid1834194400,1-
223. Frank LaursenSort1341000,67-
325. Mogens JuulHvid1254010,77-
417. Jørn Elton JensenSort1480000,48-
522. Willads VilladsenHvid1360010,64-
624. Jonbert JensenSort1296168400,72-
78. Verner ChristensenSort17261968-
   1427-23,4-

Partier / Games


(*) values are estimated values / (*) værdier er tilnærmede

Bemærk venligst at ovenstående beregninger endnu ikke er verificeret, der er tale om ny funktionalitet og det er endog meget muligt der er fejl i beregningerne, så snart jeg har fået verificeret de anvendte formler fjernes denne besked igen.
Webmasteren
Copyright 2005-2008 Københavns Skak union.      DHTML Menu By Milonic JavaScript Kontakt : webmaster@ksu.dk | formand@ksu.dk