Spiller detaljer


player
Hans G. Rasmussen
KlubLyngby-Virum
Points4
Rating
 % score57 %
 Avgerage1594
 Rating1480
 Præstation1644
 We2,66
 Ny Rating1541
Ingen FIDE ELO rating
RundeModstanderFarveRatingEloResultatDK WeELO We
13. Thomas NielsenHvid1868193100,09-
221. Frank DestingSort1394010,62-
311. Bjarne Meldgaard HenriksenHvid1705185700,22-
423. Frank LaursenSort1341010,69-
524. Jonbert JensenHvid1296168410,74-
65. Bjørn RasmussenSort1834194400,11-
79. Viggo LomborgHvid1726186710,19-
   1594-42,65-

Partier / Games


(*) values are estimated values / (*) værdier er tilnærmede

Bemærk venligst at ovenstående beregninger endnu ikke er verificeret, der er tale om ny funktionalitet og det er endog meget muligt der er fejl i beregningerne, så snart jeg har fået verificeret de anvendte formler fjernes denne besked igen.
Webmasteren
Copyright 2005-2008 Københavns Skak union.      DHTML Menu By Milonic JavaScript Kontakt : webmaster@ksu.dk | formand@ksu.dk