Spiller detaljer


player
Bjarne Meldgaard Henriksen
KlubAS04
Points3
Rating
 % score43 %
 Avgerage1671
 Rating1705
 Præstation1614
 We3,7
 Ny Rating1684
ELO
 ELO1857
 Average1928
 % score20 %
 K-faktor*15
 We*2,02
 Ny Elo*1841
RundeModstanderFarveRatingEloResultatDK WeELO We
124. Jonbert JensenSort1296168410,920,73
24. Bo BrandstrupHvid1841198400,320,33
316. Hans G. RasmussenSort1480010,780
419. Søren PoulsenHvid1443010,820
510. Ole Illum TruelsenHvid1723191900,470,41
61. Lars AndersenSort2051212200,110,17
73. Thomas NielsenHvid1868193100,280,38
   1671192833,72,02

Partier / Games


(*) values are estimated values / (*) værdier er tilnærmede

Bemærk venligst at ovenstående beregninger endnu ikke er verificeret, der er tale om ny funktionalitet og det er endog meget muligt der er fejl i beregningerne, så snart jeg har fået verificeret de anvendte formler fjernes denne besked igen.
Webmasteren
Copyright 2005-2008 Københavns Skak union.      DHTML Menu By Milonic JavaScript Kontakt : webmaster@ksu.dk | formand@ksu.dk