Spiller detaljer


player
Jonel Balnozan
KlubPerlen
Points5
Rating
 % score71 %
 Avgerage1510
 Rating1890
 Præstation1668
 We6,14
 Ny Rating1890
Ingen FIDE ELO rating
RundeModstanderFarveRatingEloResultatDK WeELO We
13. Eugen LaukampHvid1468010,93-
21. Per LangballeSort1216010,99-
36. Erik HedegaardHvid1491010,92-
410. Erik MøllmannSort1454010,94-
513. Steen DelagerSort1741000,7-
612. Bjarne Meldgaard HenriksenSort1700000,75-
711. Michael MikkelsenHvid1502010,91-
   1510-56,15-

Partier / Games


(*) values are estimated values / (*) værdier er tilnærmede

Bemærk venligst at ovenstående beregninger endnu ikke er verificeret, der er tale om ny funktionalitet og det er endog meget muligt der er fejl i beregningerne, så snart jeg har fået verificeret de anvendte formler fjernes denne besked igen.
Webmasteren
Copyright 2005-2008 Københavns Skak union.      DHTML Menu By Milonic JavaScript Kontakt : webmaster@ksu.dk | formand@ksu.dk