Spiller detaljer


player
Bjarne Meldgaard Henriksen
KlubAS04
Points5
Rating
 % score71 %
 Avgerage1555
 Rating1700
 Præstation1713
 We4,79
 Ny Rating1706
Ingen FIDE ELO rating
RundeModstanderFarveRatingEloResultatDK WeELO We
111. Michael MikkelsenHvid1502000,76-
26. Erik HedegaardSort1491000,77-
314. Aage ChristensenSort1621010,61-
43. Eugen LaukampHvid1468010,79-
58. Janus Munck RasmussenSort1459010,8-
64. Jonel BalnozanHvid1890010,25-
710. Erik MøllmannSort1454010,81-
   1555-54,8-

Partier / Games


(*) values are estimated values / (*) værdier er tilnærmede

Bemærk venligst at ovenstående beregninger endnu ikke er verificeret, der er tale om ny funktionalitet og det er endog meget muligt der er fejl i beregningerne, så snart jeg har fået verificeret de anvendte formler fjernes denne besked igen.
Webmasteren
Copyright 2005-2008 Københavns Skak union.      DHTML Menu By Milonic JavaScript Kontakt : webmaster@ksu.dk | formand@ksu.dk