Spiller detaljer


player
Erik Bremer
KlubBlindes Skakklub
Points3
Rating
 % score50 %
 Avgerage1405
 Rating1259
 Præstation1405
 We1,88
 Ny Rating1309
ELO
 ELO1502
 Average1576
 % score60 %
 K-faktor*15
 We*2,05
 Ny Elo*1517
RundeModstanderFarveRatingEloResultatDK WeELO We
1       
2       
322. Michell SzucsSort1460150410,240,5
414. Jens Amstrup-JensenHvid1483164700,220,32
513. Tobias Christian PetersenHvid1403000,310
615. Hans Askov JensenSort1465157410,240,4
716. Jørgen TrærupSort1153153210,640,47
828. Jens GadeHvid1468162300,230,36
   1405157631,92,05

Partier / Games


(*) values are estimated values / (*) værdier er tilnærmede

Bemærk venligst at ovenstående beregninger endnu ikke er verificeret, der er tale om ny funktionalitet og det er endog meget muligt der er fejl i beregningerne, så snart jeg har fået verificeret de anvendte formler fjernes denne besked igen.
Webmasteren
Copyright 2005-2008 Københavns Skak union.      DHTML Menu By Milonic JavaScript Kontakt : webmaster@ksu.dk | formand@ksu.dk